Czy rower można zawiesić na ścianie?

Każdy rowerzysta ma swoje własne miejsce i swój sposób na przechowywanie swoich dwóch kółek. Rower można przecież postawić w garażu albo zamknąć w piwnicy, jeśli mieszka się w bloku. A jeśli ktoś zadaje sobie pytanie, czy rower można zawiesić na ścianie to odpowiedź jest bardzo prosta – można. A uchwyty są coraz bardziej designerskie i ozdobne.

Uchwytem można ozdobić wnętrze mieszkania

solidny uchwyt ścienny na rowerCi, którzy mieszkają w blokach i nie mają nawet odpowiedniej wielkości piwnic, bardzo często przechowują rower w swoim mieszkaniu lub na klatce schodowej. Jest to o tyle trudne, że po każdej wycieczce trzeba rower wnosić na właściwe piętro. Pół biedy wówczas, gdy w bloku jest winda. Natomiast co bardziej pomysłowi rowerzyści mogą skorzystać z nowoczesnego gadżetu, jakim jest solidny uchwyt ścienny na rower, który można spokojnie zamontować nawet w niewielkim mieszkaniu. Uchwyty są zaprojektowane w taki sposób, żeby były funkcjonalne i praktyczne a jednocześnie stanowiły atrakcyjną ozdobę w mieszkaniu, w którym są zawieszone. Każdy taki uchwyt ścienny pozwala na zawieszenie roweru na kilka sposobów, dzięki czemu można z niego skorzystać nawet w bardzo wąskim korytarzu. A jeśli ktoś chciałby skorzystać z uchwytu w innym miejscu to doskonale sprawdzi się również w piwnicy jak i w garażu. Wszędzie tam, gdzie tylko jest kawałek równej ściany, możemy zamontować nowoczesny i designerski uchwyt, na którym zawiesimy swój rower.

Nawet najbardziej surowe wnętrze garażu wygląda tak jakoś przyjemniej, gdy na ścianie zawieszone są rowery. W sezonie zimowym raczej się na nich nie jeździ, więc mogą służyć jako ozdoba pomieszczenia, w którym się je przechowuje. Zawieszone na ozdobnym uchwycie wyglądają naprawdę oryginalnie, więc można je wykorzystać jako element wystroju swojego mieszkania.