Co smaruje się olejem do roweru MOTOREX?

Rowerzyści dbają o stan ruchomych elementów w swoich rowerach, aby mogły one służyć im przez jak najdłuższy czas. Przy częstym użytkowaniu metalowym częściom zagraża korozja, dlatego trzeba regularnie używać odpowiedniego preparatu, który zabezpieczy je przed niszczycielskim działaniem wilgoci. Dzięki stosowaniu oleju do roweru MOTOREX nie trzeba bać się o stan swojego łańcucha czy łożysk.

Zabezpieczający przed korozją olej do roweru MOTOREX

olej do roweru motorexKontakt z wilgocią zagraża żywotności roweru, ponieważ posiada on wiele metalowych elementów ruchomych, łatwo ulegających korozji. Regularne stosowanie odpowiednich preparatów może zabezpieczyć rower na długie lata, znacznie poprawiając komfort jazdy. Olej do roweru MOTOREX  w sprayu jest środkiem do pielęgnacji, a jednocześnie skutecznie zapobiega skrzypieniu i zabezpiecza ruchome części przed niszczycielskim działaniem wilgoci. Działa zarówno na powierzchnie metalowe, jak i te wykonane z plastiku. Doskonale nabłyszcza oraz posiada właściwości dielektryczne. Jest to w pełni syntetyczny preparat stworzony specjalnie dla rowerów. Wśród produktów marki MOTOREX, to właśnie smary i oleje charakteryzują się największą popularnością, ponieważ są niezwykle skuteczne. Posiadają opakowania o różnych pojemnościach i wygodne aplikatory, pozwalające na samodzielną konserwację swojego roweru, bez konieczności dużego wkładu finansowego.

Największym zagrożeniem dla żywotności roweru jest wilgoć, która może powodować korozję jego części ruchomych. Częsta eksploatacja powinna więc być uzupełniona prawidłową konserwacją. Stosowanie oleju do roweru MOTOREX, skutecznie zabezpieczy go przed powstawaniem korozji, ale również poprawi komfort jazdy i przedłuży żywotność łożysk oraz łańcucha, którym najbardziej grozi zużycie.