Chciałem wypolerować szyby w swoim samochodzie

Po wielu latach oszczędzania, w końcu mogłem sobie pozwolić na kupno mojego wymarzonego samochodu prosto z salonu. Wiedziałem, że to będzie samochód na wiele lat, może i do końca życia dlatego chciałem jak najlepiej zabezpieczyć go przed wszelkimi uszkodzeniami, które pojawiają się na normalnych samochodach z biegiem lat. Również szyby chciałem odpowiednio zabezpieczyć.

Poszukiwania firmy od polerowania szyb w samochodzie

polerowanie szyb samochodowych warszawaGdy już cała karoseria była pokryta specjalną warstwą ochronną, która będzie mi pozwalać na łatwiejsze mycie samochodu z wszelkich zabrudzeń spytałem się fachowca to mogę zrobić z szybami. Ten polecił mi, aby je na początek wypolerować, następnie nanieść specjalną warstwę tak zwaną niewidzialną wycieraczkę, która spełnia podobną funkcję jak to co mam nałożone na felgi i karoserię. Podziękowałem i nie tracąc czasu w wyszukiwarce wpisałem frazę – polerowanie szyb samochodowych warszawa. Wyskoczyło mi wiele ofert firm oferujących swoje usługi. Zdecydowałem się, zadzwonić do firmy, która znajdowała się w pobliżu i miała całkiem niezłe opinie w sieci. Miałem szczęście, okazało się, że mają akurat dzisiaj wolny termin, nie zastanawiając się, zarezerwowałem go. Podjechałem na miejsce, fachowcy od razu wzięli się do pracy. Trochę to trwało, ale z każdą minutą było widać, że polerowanie robi niesamowity efekt. Na koniec poprosiłem o nałożenie tej specjalnej warstwy na wszystkie szyby.

 

Po kilku godzinach samochód był gotowy. Wypolerowane szyby wyglądały wspaniale, można było się w nich przejrzeć. Również niewidzialna wycieraczka robiła swoje, w celach demonstracyjnych pokazano mi jak działa, krople wody jakby od niej uciekały. Jestem bardzo zadowolony z efektu, nie była to tania wizyta, ale wiem że pozwoli mi to na oszczędności w przyszłości.