Cena krówek z wyraźnym logo firmy

Wśród cukierków, wykorzystywanych do promocji firmy, to właśnie krówki są pozycją numer jeden. Dzieje się tak ze względu na niskie koszty produkcji, tradycyjny smak, polskie pochodzenie, z małych i średnich, zwykle rodzinnych manufaktur oraz duże możliwości wyraźnego zadruku papierka. Prostokątny kształt ciągutki jest optymalny, by zmieściło się na nim wyraźne logo firmy.

Cennik krówek z dobrze widocznym logo na opakowaniu  

krówki z wyraźnym logo cenaCiągutki karmelowe należą do ulubionych cukierków firmowych i okolicznościowych. Wybierają je młode pary na wesele i przedsiębiorstwa do akcji promocyjnych. Nic dziwnego, gdyż planując zakup krówki z wyraźnym logo cena wyróżnia je pośród innych słodyczy. Kolejne argumenty za zakupem krówek z dobrze widocznym logo, to idealny stosunek jakości do ceny, łatwa i szybka dostawa na terenie całego kraju. Krówki kojarzą się ze świętami, uroczystościami, zatem nie są pospolitym słodyczem. Jednocześnie prostokątny, płaski kształt boków, umożliwia umieszczenie nie tylko logo, lecz także innych informacji o firmie. Możemy zamówić wyraźne logo na awersie i rewersie. Obustronny zadruk jest dobrą opcją, jeśli chcemy przekazać więcej informacji o firmie. Koszty zakupu kilograma krówek, maleją wraz z ilością zamówionego towaru. W przeliczeniu na kilo najbardziej opłacają się opakowania powyżej 5 kilo. Za takie zapłacimy niewiele ponad 100 zł, zatem to niewielki koszt jak na akcje promocyjną.   

Krówki w porównaniu z innymi słodyczami wypadają wyjątkowo korzystnie pod względem ceny i innych walorów. W związku z tym, iż jest to prosty, tradycyjny i zarazem klasyczny słodycz, ma uniwersalny i ponadczasowy charakter. Możliwości druku wyraźnego logo firmy są bardzo duże. Możemy drukować obustronnie, na awersie i rewersie.