Architekt wnętrz z Warszawy

Niedawno zdecydowałam się przeprowadzić do Warszawy. Było to moim marzeniem, ponieważ uważałam, że Warszawa oferuje mi ogromne możliwości rozwoju nie tylko zawodowego, ale także osobistego. Wraz z partnerem kupiliśmy duże mieszkanie, które było naszym pierwszym w pełni przez nas sfinansowanym mieszkaniem. Chcieliśmy je jednak po swojemu urządzić

Polecany architekt wnętrz w stolicy

architekt wnętrz w WarszawieWarszawa jest bogata w wszelkiego rodzaju udogodnienia związane z architekturą wnętrz. Oferuje szeroki wybór nie tylko samych produktów, ale także architektów. Sama postanowiłam więc skorzystać z jego usług i poszukać za pomocą Internetu kogoś godnego polecenia. Szybko znalazłam kogoś odpowiedniego i umówiłam się telefonicznie na spotkanie. Architekt wnętrz w Warszawie okazał się strzałem w dziesiątkę. Opowiedziałam mu o mieszkaniu, które kupiliśmy, jego zaletach i wadach. Natomiast architekt chciał dokładnie poznać nasze wymagania, wizję mieszkania po remoncie, ulubione style oraz kolory, czy materiały. Przeprowadził z nami bardzo szczegółowy i długi wywiad, dzięki czemu wiedział, co mógłby nam zaoferować. Pierwszy projekt dostaliśmy już po kilku dniach, a więc bardzo szybko. Nie spodziewaliśmy się takiego tempa. Jak się okazało, zrobił na nas niesamowite wrażenie. Ten projekt był genialny. W głowie już posiadałam wizję mieszkania takiego, jakie było przedstawione nam w projekcie. Przyznam szczerze, że bardzo napaliłam się na remont i już następnego dnia zaczęłam poszukiwania dobrej ekipy remontowej oraz mebli.

Okazało się, że architekt wnętrz w Warszawie był sprawdzonym i naprawdę godnym polecenia człowiekiem. Znał się na tym, co robi, wiedział jakie pytania nam zadać, aby zaproponowany nam projekt przypadł nam do gustu. Zatrudnienie tego architekta było decyzją, której nigdy nie będę żałowała. A wydane pieniądze? Ta usługa wcale nie była tak droga, jak mówią!